773 views
22 травня 2017, пон. На ютюб-каналі "Скрипін.ЮеЙ" вийшла перша передача "Фронт" (ведучий – Сергій Мельничук) про події на південно-східному фронті московсько-української війни 2014-2017. Рекомендую переглянути. https://youtu.be/y0dfk21nDBI
_ _ _ _
25 травня 2017 р. Вітаю патріотів із законодавчим визнанням Бойового Гопака, Хортингу, українського рукопашного бою “Спас”, української боротьби на поясах – національними видами спорту. На даний час Верховним Учителем Бойового Гопака, засновником стилю Бойовий Гопак і Президентом Міжнародної Федерації Бойового Гопака є Володимир Степанович Пилат.
https://youtu.be/lz91ypYYzGQ, https://youtu.be/EXoysi9WrpY, https://youtu.be/brLIDLf21FU
_ _ _ _
25 травня 2017 р. У ток-шоу "Прямим текстом: Росія — ворог чи партнер ?" ведучий телеканалу ЗІК Остап Дроздов та гості Анатолій Віногродський (колишній командир добровольчого батальйону "Донбас", співорганізатор бойкоту ОРДЛО-РФ), Дмитро Корчинський (керманич "Братства"), Зорян Шкіряк (радник міністра МВС), Олег Радик (координатор економічного бойкотного руху) та глядачі коментарями в прямому ефірі відобразили багатогранну картину відносин «хворої на шизофренію» частини громадян та «хворої на шизофренію» частини органів влади України з московськими окупантами під час бойових дій українських воїнів-захисників на південно-східному фронті війни за Незалежність України. Бажаю всім це побачити, послухати та подумати.
https://youtu.be/hdDnknLjUKw
_ _ _
31 травня 2017 р. Замість зміцнення на всій довжині східного державного кордону з окупантами - РФ, 17 травня 2017 р. прикордонники України перегородили єдиний нормальний грунтовий шлях до сіл Нові Бутори та Новоолександрівка Одещини. За словами Андрія Білобородченко (речника Південного Регіонального Управління Держприкордонслужби) відповідно до результату демаркації державного кордону 2013 р. (незаконний часів злочинного президента України В.Януковича) незаконно віддається частина української території Республіці Молдова (на ділі - ніким невизнаному Придністров'ю - ПМР).
Я думаю, що прикордонники не мають права перекривати дорогу до 2-х українських сіл: Новоолександрівка та Нові Бутори Великомихайлівського району Одеської області. Там проживає ~ 534 українців віком від 5 до 70 років. Насправді, потрібні спільні зусилля місцевих органів влади (Одеської обласної та Великомихайлівської районної Рад), міграційної служби та МЗС України щодо врегулювання проїзду 900 м. існуючої "дороги життя" до українських сіл.
https://youtu.be/93ZJA5kaqKU Ю.еЙ: Перший, https://youtu.be/799q8DCXi2Y Думська ТВ, https://youtu.be/jmoiuxszmb0 Телеканал Репортер, https://youtu.be/Fu3bDtsN7Xg Телеканал Репортер, https://youtu.be/G2ulO06T62g 7 канал Одеса
_ _ _ _
2 червня 2017 р. Прошу підтримати та поділитися з іншими патріотами України.
Національний Маніфест 16 березня 2017 р. Київ
Ми, українські націоналісти, усвідомлюючи катастрофічний стан нашої країни та маючи на меті здобуття й розбудову великої національної держави, здатної забезпечити добробут українців та майбутнє українських дітей, єднаємо свої зусилля на основі фундаментальних, беззаперечних, непорушних для нас усіх принципів та цілей і пропонуємо чіткий план першочергових кроків для досягнення цієї мети:
1. Визначити пріоритетом державної політики реалізацію національних інтересів України.
2. Сформувати новий вектор української геополітики - орієнтацію не на Захід або Схід, а на утворення нової Європейської єдності ‒ Балто-Чорноморського Союзу.
3. Визнати Російську Федерацію державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії. Розірвати дипломатичні відносини, блокувати окуповані території, припинити діяльність російського бізнесу в Україні, застосувати санкції до російського капіталу, товарів та послуг.
4. Законодавчо визнати "ОРДЛО" окупованими територіями та розробити реальний план звільнення Криму і Донбасу від окупантів. Негайно приступити до реалізації його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складових.
5. Повернути право на відновлення ядерного потенціалу як фундаментальної засади національної безпеки у зв'язку з порушенням Будапештського меморандуму.
6. Створити високотехнологічну професійну контрактну армію, а також резервну армію, укомплектовану за територіальним принципом.
7. Законодавчо закріпити право на збройний захист та вільне володіння зброєю.
8. Очистити від ворожої пропаганди український інформаційний простір. Культивувати традиційні цінності, зміцнювати національну свідомість і гідність.
Забезпечити українській мові статус єдиної державної.
9. Провести реальну люстрацію як докорінне очищення влади, посилити кримінальну відповідальність за вчинення корупційних дій.
10. Запровадити дієву процедуру імпічменту Президента та ухвалити закон про відкликання депутатів усіх рівнів, суддів та посадовців.
11. Запровадити виборність суддів та певних категорій місцевих посадовців.
12. Ліквідувати олігархічний лад: повернути в державну власність надра, стратегічні об'єкти та підприємства, незаконно приватизовані після 1991 р., ліквідувати приватні монополії, припинити виведення капіталів в офшори.
13. Забезпечити трудові права українців і створити умови для дієвого профспілкового руху.
14. Ухвалити соціально справедливий Податковий кодекс, що сприятиме розвитку дрібного й середнього підприємництва.
15. Забезпечити розвиток національної атомної та альтернативної енергетики як запоруки енергетичної незалежності держави.
16. Заборонити торгівлю стратегічним ресурсом України ‒ землею сільськогосподарського призначення.
17. Запровадити, згідно з Конституцією, реальне самоврядування шляхом творення самодостатніх і повноважних територіальних громад.
18. Упорядкувати міграційну політику, що включає ефективну боротьбу з нелегальною міграцією та створення умов для повернення українців на Батьківщину.
19. Відновити позитивну динаміку в національній демографії: укріплювати інститут традиційної сім'ї, посилити національно-патріотичне виховання, робити ставку на молоде покоління.
20. Сприяти створенню єдиної помісної церкви з центром у Києві.
На утвердження цих положень ми готові віддати свої сили, майно, а якщо потрібно ‒ життя.
Національно-визвольний рух "Правий сектор", Партія "Національний корпус", Всеукраїнське об'єднання "Свобода", Молодіжна організація С14, Партія Конгрес Українських Націоналістів, Організація ОУН (Б.Червака)
https://youtu.be/9hr3jO_xvCg Національний Корпус, https://youtu.be/U893L3Grj-4 Національний Корпус
_ _ _ _
5 травня 2017 р.
Наведу витяги з роману Михайла Булгакова "Біла гвардія" (художній погляд автора на боротьбу за Незалежність України 1917-21 рр.) для сьогодення:
"Були десятки тисяч людей, які повернулися з війни і вміють стріляти... Сотні тисяч гвинтівок, закопаних у землю, схованих у клунях і коморах і не зданих, незважаючи на швидкі на руку військово-польові німецькі суди, прочуханки шомполами і стрілянину шрапнелями, мільйони патронів в тій же землі, і 3-дюймові гармати в кожному 5-му селі, і кулемети в кожному 2-му, у всякому містечку склади снарядів, цейхгаузи з шинелями і папахами. І в цих же містечках народні вчителі, фельдшери, однодворці, українські семінаристи, які волею долі стали прапорщиками, здоровенні сини бджолярів, штабс-капітани з українськими прізвищами... всі говорять українською мовою, всі люблять Україну чарівну, уявну, без панів, без офіцерів-москалів..." ;
про Головного Отамана військ Української Народної Республіки - Симона Петлюру:
"Просто слово, в якому злилися і нестямна лють, і жага мужицької помсти, і сподівання тих вірних синів своєї соняшникової, спекотної України, що ненавидять Москву, яка б вона не була - більшовицька, царська або ще якась."
_ _ _ _
Posted in: Society
Like (1)
Loading...
1