IntoNation
by on 15/11/2017
263 views

Майже кожного дня у мирних містах лунають постріли, вибухи, замовні вбивства, пограбування. Друзі, нічого Вам не нагадує?
З огляду на загалом надважку ситуацію у будь-якій суспільній сфері чи галузі все вище підіймає голову та зухвало заявляє про себе криміналітет: поодинокі дрібні злодюги, шахраї усіх різновидів, аферисти та організовані злочинні угрупування. Наразі і не важливо чи є вони підконтрольні та керовані «народною поліцією» в цілому або ж істинними автономними групами осіб об’єднаними спільним прагненням збагачення та жагою до влади. Діють вони за безсмертною формою: «розділяй та володарюй». Для прикладу, візьмемо лишень останній місяць і виключно найбільш резонансні справи, залишаючи поза увагою більш дрібні та менш помітні кримінальні провадження. Отже: 
1. Вбивство відомого лікаря, волонтера, військового та громадської активістки Аміни Окуєвої;
2. Розстріл з автомату Калашникова бізнесмена у Харкові;
3. Невдале пограбування, а як підсумок перестрілка, вибухи гранат та п’ять поранених працівників поліції у Дніпрі;
4. Теракт і замах на депутата радикальної партії Ігоря Мосійчука;
5. Стрілянина у ресторані в Києві.
Повторюсь, це лише найбільш гучні справи і лише за останні декілька тижнів. Висновок напрошується сам по собі: в Україні активізувалися і набирають обертів бандитські війні, мають місце неодноразові спроби розподілу сфер впливу, відбуваються замахи на життя, перестрілки та, навіть, теракти.
На моє переконання до цього призвело багато факторів але я оголошу тільки но декілька з них:
1. Майже неконтрольований обіг зброї та захмарна її кількість внаслідок війни;
2. Бездіяльність, не реформованість та невміння чи небажання МВС протистояти організованому бандитизму;
3. Важке економічне становище яке спонукає українців йти на неправомірні дії.
Розрекламована реформа МВС – лишень фікція. Відбулася «реформа форми і зовнішнього вигляду». Інші ж проблеми як були так і залишилися. Звісно, зараз я не накидаю клеймо на усіх співробітників поліції та їхнє керівництво. Безперечно, серед них є і гідні люди котрі щоденно виконують свою важку і ризиковану роботу. Однак, у цілому, реформи не відбулися. Тому виникає логічне питання: якщо собаці змінити нашийник хіба це змінить саму собаку? Питання видається мені риторичним.
До чого я все це веду? Висновки з усього вищесказаного робіть самостійно. А я хочу підняте ось яке питання. Для злочинців не є проблемою придбати зброю чи вибухівку – було б бажання. А як, з огляду на ситуацію в цілому, може себе захистити звичайна пересічна людина, якщо згідно нашого законодавства навіть оформити травматичну зброю надто тяжко і далеко не кожен це може зробити. ЯК і головне ЧИМ простій смертній людині захищати СЕБЕ і СВІЙ ДІМ? Ось це питання, на превеликий жаль, залишається відкритим. 
Друзі, як Ви вважаєте, чи потрібно в Україні легалізувати зброю?

Автор - Хорт

Post in: Society
Be the first person to like this.