IntoNation
від в 02/12/2017
197 переглядів

Головний зимовий спорт України повернувся! Сезон в біатлоні офіційно стартував, Швеції випала честь відкривати Кубок Світу. Перший етап в Естерсунді порадував українського вболівальника і не тільки.

Почався Естерсунд бронзою для Юлії Джими і бронзою продовжився. Буквально вчора в жіночому спринті на 7,5 км українці вдалося прийти третьою поступившись  на 19,6 секунди німкені Деніз Херманн. Третє місце зайняла француженка Жюстін Бреза. Зоряна фінка Кайса Макаряйнен дивним чином випала з числа лідерів спринту і опинилась на 6 місці. Італійка Доротея Вірер закінчила вчорашній спринт на 9 місці, що для Доро непогано, сезон тільки стартує, поетому Доротея Вірер своє ще надолужить! Сестрам Семеренко вдалося обійти імениту Марі Дорен-Абер, вони зайняли 21 і 22 місце. Олена Підгрушна прийшла 28. А Настя Меркушина випередила росіянку Вікторію Сливко і прийшла на фініш 35. Наша Ірина Варвинець стала 73!

На даний момент в загальному заліку Кубка світу з біатлону Юлія Джима утримує 2 місце з 96 очками, поступаючись одним очком норвежці Суннёве Сулемдалл. Ну а переслідує українку Надія Скардіно з Білорусі, 89 очок.

У чоловіків поки пройшов лише один етап, це була індивідуальна гонка на 20 км. З результатом 53,24 на першому місці фінішував Йоханнес Бе, минулорічний чемпіон Мартен Фуркад став третім, поступившись Бе 2 хвилини і 14 секунд. Росіянин Антон Шипулін став 15. А легендарний норвежець Уле-Айнер Бьорндален став 18! Брат Йоханнеса Бе, Тар'є фінішував на 20 позиції. Що стосується  української команди, то у чоловіків поки успіхами відзначитись не виходить, 23 і 24 місце зайняли Артем Прима і Сергій Семенов відповідно. Володимир Семаков виявився на 78 місці, Руслан Ткаленко 82, а Олександр Жирний 97.

Автор-Куліш Ярослав.

Опубліковано в: Спорт
Подобається (1)
Завантаження...
1