IntoNation
від в 22/08/2018
57 переглядів

Владислава Гречка нещодавно була оголошена переможницею конкурсу краси «Міс Україна – 2018» у номінації "Miss Online Ukraine". Красуня поділилась з «ІнтоНейшн. Київ» своїми враженнями від перемоги та найближчими планами.

 

  • Вас обрали «Miss Online Ukraine», якими були ваші відчуття, коли про це дізнались?

- Радість та здивування. Коли мені повідомили, що я перемогла, то я приймала цю перемогу, знаючи, що у мене на рахунку близько 8 тис. голосів. Мені було дуже дивно, тому що дівчатка сильно мене випереджали. Але коли я поклала слухавку й просто усвідомила, що насправді коїться - закінчилось повітря (я тоді в залі тренувалась, то після кардіо важко було спілкуватись)

  •  З ким поділились найпершими з цією новиною?

- Одразу зателефонувала мамі, вона була на роботі, тому довго спілкуватись не могла. Їй не вірилось, що її доця може здобути такий титул і, звичайно, нахлинули сльози радості. Привітала, але сказала, щоб ця короне не затьмарила мені очі.

  • Що сказали батьки, коли дізнались про вашу перемогу?

- «Так тримати!», але тато продовжив: «не відволікайся, тренування ніхто не відміняв»

  • Як довго ви до цього йшли, й чи було це вашою метою?

- За мету зовсім не ставила, просто хотілось поділитися з друзями та знайомими, через що зробила розсилку десь за місяць до закінчення голосування. Потім наші закарпатські ЗМІ підчепили - почали багато публікувати. Так я набрала за тиждень 7 тис голосів і просунулась на першу сходинку. По закінченню голосування ми зібрали 47 тис. грн. на лікування хворих діток.

  • Чи знає хтось в Університеті, де ви навчаєтесь про ваші досягнення?

- Так, моя альма-матер також мене підтримує. На сторінках соціальних мереж Київского університету ім. Бориса Грінченка можна почитати про мою участь у конкурсі та соціально-благодійний проект #Гречка_проти_голоду.

  •  Хто вітав з першим місцем на «Miss Online Ukraine»?

- Інстаграмні друзі, бо саме там найшвидше поділилась цією новиною. Протягом дня почали телефонувати друзі, родичі, мамині подруги багато коментували, брат прислав мотивуючу смс (він за кордоном і різниця у часі 6 год, тому привітання отримала у письмовій версії).

  •  Що для вас означає цей титул?

- Як пожартували мої знайомі - «оцифрування». Насправді, багато часу проводжу в соц.мережах і близькі цьому не дуже радіють, коли при зустрічі можу «потонути» в повідомленнях та сповіщеннях... але цей титул мало що означає для мене, але гріє серце те, що існують люди, яким не байдуже: вони хочуть підтримати близьких, допомогти потребуючим, врятувати чиєсь життя.

  •  Вам буде вручено 50 тисяч призових, вже подумали на що витратите?

- Так, хочу витратити ці кошти на благодійність (розвиток мого проекту).

  •  На які нагороди ще розраховуєте у рамках конкурсу «Міс Україна»?

- Всі й усе. Заберу всі корони й виграю всі призи

  • Які у вас плани на найближче майбутнє?

- Зараз у моєму житті настав такий період, коли потрібно приймати кардинальні рішення, і якщо моє внутрішнє «я» каже одне, то я розумію, що доведеться обирати інше. В очікуванні суперфіналу!

#ВладаГречка  #МісУкраїни #VladaHrechka #IntoNation #Hrechka_against_hunger

IntoNation.Kyiv

 

Опубліковано в: Суспільство
Подобається (1)
Завантаження...
1