Середа, 14/06/2017 09:00 - Четвер, 15/06/2017 20:00
Конгрес і Виставковий центр «Парк»,
Паркова дорога, 16а
Київ
01000
Київ (місто)
Україна
Кібербезпека - це проблема громадського здоров'я та глобальної безпеки. Вона вимагає невідкладного міждисциплінарного підходу, заснованого на фундаментальних принципах технології, і визнання того, що люди - від користувачів до відповідальних осіб і інженерів - є важливою частиною мережі.
Можливо ви погодитеся, що Глобальний саміт з кібербезпеки (GCS), перший в своєму роді в історії України, - це захід для вас і сотень людей, які зберуться на одному з геостратегічних кіберперехресть світу. Приходьте вчитися, вивчати і ділитися своїми знаннями про важливі кіберпроблеми, передовий досвід і інновації, такими як штучний інтелект, Інтернет речей (IoT), політика і уряд, шифрування, відповідальність користувачів і багато іншого.
GCS - це ваш шанс скористатися мультидисциплінарним складом ключових спікерів і панелей на головній сцені, воркшопами, де провідні експерти вирішуватимуть великі проблеми, безцінними моментами обговорень в стилі lightning talks і відвідуванням виставкового залу, де ви знайдете продукти, роботодавців і експертів у сфері кібербезпеки.
Категорія
Будьте першою людиною, якій це подобається
Більше нових публікацій немає.