П'ятниця, 09/06/2017 09:00 - Неділя, 11/06/2017 19:00
Unit.City Park,
вулиця Дорогожицького 1,
Київ
01
Київ (місто)
Україна
Унікальний захід, націлений на вирішення реальних завдань за допомогою технології blockchain
Технологія розподіленого реєстру (або Blockchain) обіцяє стати одним з ключових стимулів до наступного витка інновацій, як свого часу стала поява і розвиток інтернету.
Microsoft Blockchain Intensive - це унікальний захід, що проводиться Microsoft Multi Country Europe Developer Experience командою в партнерстві The Technology Companies 'Development Center, мета якого - повністю розкрити тему Blockchain і сценарії використання технології в різних галузях. Крім того, за допомогою і під керівництвом провідних бізнес-консультантів, технічних фахівців і команди Microsoft, будуть розроблені пілотні blockchain рішення, які дозволять вирішити конкретні бізнес-завдання провідних гравців ринку.
Наша мета - зібрати разом кращих експертів, представників галузей і наших спікерів - досвідчених професіоналів з яскравими умами, щоб поговорити про широких аспектах застосування технологій в рамках теми blockchain, посприяти навчанню, отриманню инсайтов і пошуку нових можливостей і підштовхнути до дискусій, які мають значення.
Будьте першою людиною, якій це подобається
Більше нових публікацій немає.