Вівторок, 30/05/2017 20:00 - 23:00
Міський центральний стадіон "Рух",
вулиця В'ячеслава Чорновола, 128
Івано-Франківськ
76000
Івано-Франківська область
Україна
Радіопремєра синглу "Сонце" з альбому "Без меж"
Рік тому Океан Ельзи видав свій альбом Без Меж. І 25 травня в радіоефір піде заключний, п’ятий синґл з цього диску, композиція Сонце. Група саме завершує світовий тур на підтримку цього релізу. Об’їздивши з концертами 4 континенти, фіналізувати його Святослав Вакарчук з музикантами хочуть великим сольником у Львові, де також звучатиме і пісня Сонце (слухати на soundcloud.com)
«Це буде останній синґл з альбому. Чесно кажучи, я хотів видати іншу пісню – Без Меж. Але вона не зовсім надається для синґлового формату, тому зупинилися на композиції Сонце, як на останній пісні з альбому, яка матиме і відеокліп. Це і так була тривала історія, бо першу пісню з цього диску «Не Твоя Війна» ми видали ще два роки тому».
Послухавши Сонце, ви можете звернути увагу, що її звучання трохи відрізняється від альбомного варіанту. Причина в тому, що для радіо група зробила іншу версію композиції, але нюанси там швидше технічні, аніж творчі і самі музиканти навіть не заходили в студію для того, аби щось переграти по-іншому.
Тепер, після фінального львівського концерту Океан Ельзи планує взяти паузу. І це буде пауза не для наступного альбому, а для відпочинку. Багато років команда працювала в штатному режимі і тепер, яка каже Святослав Вакарчук, у нього є купа музичних ідей, але їх хочеться втілювати спокійно і без поспіху.
Океан Ельзи Світовий тур
УВАГА !Починаючи з 22.05 відправка квитків Новою Поштою чи Кур'єром не здійснюється ,квитки можна придбати у касах міста або ж можна придбати електронний квиток.
1. Вхід у фан-зону лише з 14 років.
2. Діє обмеження на продаж квитків - не більше 10 квитків в 1 руки.
3. Дітям до 6 років вхід безкоштовний, лише на сектори, без надання окремого місця, при собі потрібно мати свідоцтво про народження чи його копію.
4. Квитки обміну та поверненню не підлягають.
5. При втраті чи пошкодженні квитка дублікат не видається.​
Категорія
Будьте першою людиною, якій це подобається
Більше нових публікацій немає.